kalkan ziraat john deere case ih oem parçalar

Elektronik uzmanı Kemal Kalkan tarafından 1966 yılında İstanbul’da KALKAN Elektronik olarak kurulan firma önceleri yalnızca elektronik cihazların onarımı konularında çalışmıştır. Daha sonra Mühendis Halim Kalkan tarafından 1982 yılında KALKAN Laboratuar Cihazları adıyla laboratuar cihazları imalatı ve satışı konularında çalışmalarına devam etmiştir. Bu süreçte dijital pH metre ve benzeri laboratuar cihazları üretilmiştir.

1992 yılında KALKAN Bilimsel Cihazlar San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak firma unvanını değiştirerek; Kalite Kontrol Cihazları, Bilimsel Laboratuar Cihazları ve Endüstriyel Ölçüm Donanımları satışı ve satış sonrası destek hizmetleri konularında çalışmalarına devam etmiştir.

2008 yılının Ocak ayında TÜV-SÜD Belgelendirme firmasının ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Denetiminden başarılı bir şekilde geçerek oluşturduğu Kalite Yönetim Sisteminin yeterliliğini ispatlamıştır.

Çalışma alanlarını genişletmek isteyen şirketimiz 2015 yılında şirket ortaklarından Ethem Kalkan’ın gayretleriyle tarım makineleri parçaları ticaretine başlamıştır.

Bu alanda da kısa sürede başarıya ulaşan şirket, konuların tamamen farklı olması nedeniyle 2021 yılı itibariyle tarım makineleri ve parçaları konusuna yeni kurulan KALKAN AGRO TEKNİK olarak değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2020 yılında daha çok sensör, sviç ve valf gibi gibi sadece orijinal kullanılan parçalarında AR-GE ve test çalışmalarına ağırlık vermiş ve bazı parçaların orijinal ile aynı kalitede üretimine başlamıştır KALKAN AGRO TEKNİK Kalite Yönetim Sisteminde sürekli iyileştirme yaparken, iyileştirme sağlanması hedeflenen temel konular şunlardır;

  • Müşteri memnuniyetinin artırılması,
  • Ürün/Hizmet kalitesinin iyileştirilmesi,
  • Personel niteliklerinin artırılması,

Kurulduğundan bu yana, sektöründe en iyi olmayı amaçlayan KALKAN AGRO TEKNİK. müşterilerine en iyiyi, kullanışlı ve doğru olanı sunmayı hedeflemiştir.

Felsefemiz

KALKAN Ltd. çalışanları, satışın gerçekleşmesini sürecin sonu değil, başlangıcı olarak kabul etmektedir. Kalite ve daha iyi hizmet geleceğimizdir. Ve biz geleceğimizi önemsiyoruz.

Menü